חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רחפת באברגליידס

הזמן במיאמי הוא

רחפת באברגליידס

הפארק הלאומי אברגליידס הוא הפארק הבאב טרופי הגדול ביותר בארצות הברית, הוא מורכב ממיליון וחצי דונם כאשר רוב השטח הוא ביצה מלאה במגוון אדיר ש בעלי חיים וצמחייה, קשה לדמיין טיול בפלורידה בלי לבקר בפארק אברגליידס שמכיל כל כך הרבה אטרקציות מדהימות.

בין המגוון הגדול של האטרקציות בפארק יש אטרקציה בולטת במיוחד שייט ברחפת באברגליידס, זהו שייט מדהים בסירת רחפת מיוחדת שלוקחת אתכם לתצפיות מדהימות בביצה של הפארק שם תוכלו לראות מגוון עצום של בעלי חיים כאשר גולת הכותרת של המסע אלו הם התנינים המתגוררים בשמורה. 

ביקור בפארק הלאומי אברגליידס נחשב לחובה כאשר מגיעים למיאמי במיוחד לאור העובדה שהסיור יוצא ממיאמי אל עבר השמורה, שייט ברחפת באברגליידס זוהי חוויה מושלמת לכל המשפחה לזוגות או לחברים אחת האטרקציות המדהימות של פלורידה שפשוט לא כדאי לפספס.

מה רואים בשייט עם רחפת באברגליידס

טיול רחפת באברגליידס זוהי חוויה מדהימה שלוקחת אתכם אל לב הטבע של השמורה הכי גדולה בארצות הברית, יש מספר סוגים של שייט כאשר אתם יכולים לבחור בשייט שיוצא ממיאמי ומפליג אל השמורה, או שייט שיוצא מהשמורה עצמה.

כמובן שהשייט מודרך וכאשר אתם עוברים דרך שדות של צמחים ועשבים אתם מגיעים לנקודות תצפית שישאירו אתכם עם פה פעור כאשר תוכלו לראות את חיות הבר מסביב, תנינים ענקיים, צבים מרשימים, צבאים, חזירי בר וגם דביבונים, הצמחייה המיוחדת של אברגליידס. 

לאורך הדרך תעשו עצירות בנקודות ציון חשובות כאשר המדריך מסביר לכם על הטבע המרשים ועל המערכת האקולוגית המיוחדת של הפארק הלאומי אברגליידס אשר מכילה יותר ממאה עשרים סוגים של עצים, יותר משלוש מאות מינים של ציפורים וגם מגוון אדיר של נחשים חלקם מהגדולים בעולם.

רוב הזמן הנסיעה ברחפת באברגליידס היא נעימה ושלווה כזאת שמאפשרת לכם ליהנות מהנופים המדהימים של הביצות ופארק מסביב המגוון הגדול של חיות הבר והצמחים, אך הרחפת יכולה לשוט במהירויות גבוהות מאוד וחלק מהשייט אכן הסקיפר יעלה הילוך למהירויות גבוהות זאת ללא ספק גולת הכותרת עבור ילדים שמשתתפים בשייט.

מה צריך לדעת על שייט ברחפת באברגליידס

אין ספק ששייט ברחפת בפארק הלאומי אברגליידס זוהי אחת האטרקציות המדהימות שיש לפארק להציע, רחפת באברגליידס זוהי אחת האטרקציות הכי פופולריות בשמורה ולכן כדאי להזמין כרטיסים מראש, זה יחסוך לכם המון כאב ראש וגם לא מעט כסף, כמו כן לרכישה של כרטיסים באינטרנט יש מספר יתרונות נוספים.

השייט יוצא בשמורה עצמה אך אתם יכולים לרכוש כרטיס כולל הסעות הלוך חזור, ניתן לבחור בין כמה סוגים שונים של שייט שלכל אחד מהם יש את היתרונות שלו מבחינתכם אילו סוגי השייט שניתן לעשות:

פארק הספארי אוורגליידס (Everglades Safari Park: Airboat Tour) – סיור אשר עולה תשעים ושמונה שקלים כולל: סיור של ארבעים דקות ברחפת פתוחה לחלוטין, עצירות בנקודות ציון וחנייה חינם, נקודת המפגש של הסיור נמצאת בפארק אברגליידס בכתובת: Q96F+6J3 West End, פלורידה, 

סיור חצי יום ברחפת סגורה ממיאמי לפארק אברגליידס (From Miami: Half-Day Everglades Airboat Ride) – סיור של ארבע שעות אשר יוצא ממיאמי, שם יאסוף אתכם אוטובוס ממוזג בנסיעה של שעה עד הפארק, השייט עצמו אורך שעתיים נוספות, ולאחר השייט האוטובוס מחזיר אתכם חזרה למקום בו הוא אסף אתכם.

המחיר של השייט הוא מאה שישים ושבעה שקלים לאדם והוא כולל:דילוג על התור בכניסה לפארק הלאומי אברגליידס, הסעות באוטובוס חדיש ומודרני, שייט של ארבע שעות, תמונה קבוצתית וגם תמונה עם תנין אמיתי, נקודת המפגש של הסיור נמצאת בכתובת: 1680 Washington Ave, Miami Beach, FL 33139, 

סיור ברחפת פתוחה ממיאמי לפארק אברגליידס (Miami: Everglades Park Fan-Boat Tour) – זהו סיור ברחפת פתוחה שיוצאת ממיאמי אל עבר שמורת אברגליידס, הסיור אורך חמש וחצי שעות והוא כולל, שייט ברחפת פתוחה סיור מודרך בפארק אברגליידס, חנייה חינם, איסוף והחזרה מבית המלון בו אתם מתאכסנים.

כמו כן תוכלו למצוא נקודות איסוף נוספות, מיאמי ביץ' סאות' ביץ' לאורך שדרת קולינס בין 600 ל-6000 קולינס אווניו. איסוף מיאמי דאונטאון משדרות ביסקיין 340. 

בכל הסיורים אתם יכולים להזמין עכשיו ולשלם במועד מאוחר יותר כמו כן אתם יכולים לבטל את הכרטיסים עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של השיט, את רכישת הכרטיסים אתם עושים און ליין ולאחר סיום ההזמנה אתם מקבלים אישור למייל שם תקבלו גם את כל המידע הדרוש עבור השייט, כולל נקודת מפגש וכל המידע על השייט עצמו.

איך להתכונן לשייט ברחפת באברגליידס

שייט ברחפת באברגליידס הוא אטרקציה מעולה לכל המשפחה השייט מתאים לילדים החל מגיל שש, אנשים עם מוגבלויות לא יכולים לעשות את השייט, כמו כן השייט לא מתאים לאלה שסובלים ממחלת ים, כמו כן השייט לא מתאים לאנשים הסובלים ממחלות לב.

קחו בחשבון את הזמן הרב שאתם הולכים לבלות בשמש לכן מומלץ להתכונן בהתאם להביא בקבוקי מים, קרם הגנה ומשקפי שמש, כמו כן מומלץ ללבוש בגדים נוחים וגם להביא מגבת יש סיכוי טוב שתרטבו בעיקר בנסיעות המהירות.

מומלץ להתכונן מראש לטיול ולקנות את הכרטיסים כבר בשלב של התכנון, מלבד העובדה ששייט ברחפת בפארק הלאומי אברגליידס זוהי אחת האטרקציות הפופולריות בפלורידה אתם מורידים מעצמכם בזבוז זמן מיותר וכל שנשאר לכם לעשות זה להגיע וליהנות.

כאשר אתם נמצאים בפארק כדאי לשים לב לכללים, זוהי שמורת טבע מוגנת וחשוב להתנהג בהתאם, יש פקחים בכל מקום שמאוד מקפידים על הסדר של המקום, חשוב לזכור שאתם מבקרים בשמורה שמכילה מגוון גדול של בעלי חיים זוהי סביבת המחייה הטבעית שלהם, 

אך בכל מקרה אין ספק ששייט ברחפת בפארק הלאומי אברגליידס זוהי חוויה שלא תשכחו במהרה, במיוחד לא אחרי התמונות הרבות שתצלמו למזכרת.

מחפשים הרפתקאות במיאמי? אולי פעילות משפחתית? כל מה שחשוב לשאול כל שייט רחפת באוורגליידס

כמובן במיוחד אם אתם אוהבים טבע שייט ברחפת בפארק הלאומי אברגליידס זוהי חוויה מדהימה שלוקחת אתכם אל לב שמורת הטבע המקסימה שמכילה מגוון עצום של בעליי חיים צמחים ייחודיים ויותר ממאה עשרים סוגים של עצים.

ניתן לבחור בין כמה סוגים שונים של שייט, השייט הזול ביותר יעלה לכם 98 שקלים והוא כולל שייט של ארבעים דקות וחנייה חינם, שייט שעולה 137 שקלים והוא כולל הסעות הלוך חזור מהמלון שלכם ושייט ברחפת פתוחה, שייט שעולה 167 שקלים וכולל הסעות הלוך חזור מהמלון שלכם, שייט של שעתיים ברחפת סגורה באברגליידס, בכל מקרה כדאי לקנות את הכרטיסים מראש ולא לחכות לרגע האחרון.

כן שייט ברחפת באברגליידס זוהי פעילות משפחתית מעולה לכל המשפחה והיא גם מאוד פופולרית עבור משפחות רבות שמגיעות עם הילדים לטיול בפלורידה, כדאי לרכוש את הכרטיסים מראש במיוחד עם אתם מתכננים טיול עם הילדים בעונת השיא.

כן זה בטוח לחלוטין, שייט ברחפת על אף המהירויות הגבוהות שהיא מסוגלת להגיע בטוח לחלוטין, כמובן שיש להישמע לכללי הבטיחות, אך זוהי פעילות שנחשבת לבטוחה מומלצת במיוחד עבור משפחות עם ילדים.

לחזור למשהו ספציפי?

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על מיאמי, פלורידה!

רוצים לקבל מאתנו

הצעה לחופשה הבאה

שלכם במיאמי?