חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רשימת בתי כנסת במיאמי ופלורידה + בתי חב"ד במיאמי ובפלורידה

הזמן במיאמי הוא

רשימת בתי כנסת במיאמי ופלורידה + בתי חב"ד במיאמי ובפלורידה

מיאמי היא עיר ידידותית עבור דתיים ושומרי מסורת, הקהילה היהודית במיאמי היא אחת הגדולות בעולם עם יותר מחמש מאות אלף יהודים שגרים ברחבי מיאמי ופלורידה.

אם אתם מתכננים טיול למיאמי ואתם רוצים לדעת על אוכל כשר, בתי כנסת ובית חב"ד, תוכלו למצוא את כל מה שצריך בעיקר לאור העובדה שהקהילה היהודית שם מאוד פתוחה עבור יהודים והם ישמחו לעזור לכם בכל מה שתצטרכו.

הקהילה פזורה בכל רחבי העיר כאשר הריכוז הגבוה ביותר של יהודים נמצאים באזור של מיאמי ביץ', אזור החופים ופורט לודרדייל, הקהילה היהודית במיאמי מאד מגוונת ובנויה מיהודים מכל רחבי העולם, 

תוכלו למצוא מספר גדול של בתי כנסת ומרכזי תרבות של הקהילה וגם כמובן את בית חב"ד שמארגנים ארוחות שישי ויכולים לעזור לכם במגוון דרכים, אספנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על ביקור במיאמי עבור התייר הדתי.

בתי כנסת במיאמי פלורידה

אחד הדברים החשובים ביותר עבור המטייל הדתי במיאמי זהו בית הכנסת בו הם יכולים להתפלל, ברחבי מיאמי יש כמה בתי כנסת בהם ניתן להתפלל.

בית הכנסת אנשי ליבוביץ' – (‎Anshei Lubavitch) – זהו בית כנסת אורתודוקסי הממוקם במיאמי, רב בית הכנסת הוא רבי דוד שפירו, בית הכנסת אנשי ליבוביץ' נמצא בכתובת: 2049 North Bay Road, Miami, 33140, Florida

בית הכנסת בייס מנחם (Bais Menachem) – בית כנסת אורתודוקסי במיאמי אשר נמצא בכתובת: 444 W 40th Street,, Miami Beach, FL 33140, USA.

בית הכנסת בית ישראל (Beth Israel Congregation)  – בית כנסת אשר נמצא בכתובת: 770 West 40th Street, Miami Beach, 33140, Florida, הרב של בית הכנסת הוא ניל טורק.

בית הכנסת בית אל צפון מיאמי (Beth El North Miami Beach) – בית כנסת מסורתי אשר נמצא בצפון מיאמי בכתובת: 2425 Pine Tree Drive, Miami Beach, FL 33140, USA, רב בית הכנסת הוא אלכסנדר הוס.

קהילה ומקווה עדס דג' מגלי צדק (Congregation and Mikvah Adas Dej Magalei Zedek) – בית כנסת ומקווה אשר נמצא בכתובת: 225 37th street, Miami, 33140, Florida.

בית הכנסת ישיבה גדולה (Yeshiva Gedola) – בית כנסת אורתודוקסי אשר נמצא בכתובת: 2040 Alton Road, Miami Beach, 33140-4563, Florida, רב בית הכנסת הוא לייב שפירו.

Temple Emanu-El also known as "The South Beach Synagogue" is a historic synagogue located in the South Beach.
Temple Emanu-El also known as "The South Beach Synagogue" is a historic synagogue located in the South Beach.

בתי חב"ד במיאמי פלורידה

בית חב"ד סאות ביץ' (CHABAD IN SOUTH BEACH) – בית חב"ד סאות ביץ' מעניק מגוון גדול של שירותים עבור יהודים במטרה לחזק את הקהילה היהודית במיאמי, בין השירותים שהם מעניקים תוכלו למצוא תפילות שבת, בכל יום רביעי יש שיעור תורה.

תוכלו גם לחגוג חגים בבית חב"ד בסאות ביץ', ואפילו להתארח ולהישאר לישון, אחד השירותים הטובים ביותר שהם מעניקים ליהודים זוהי ארוחת שבת מסורתית, מדי יום שישי ושבת נפגשים יחד להתפלל ולאר התפילה יושבים לאכול ארוחת שבת יהודית עם קידוש וצ'ולנט מסורתי.

בית חבד סאות ביץ' נמצא בכתובת: 320 Meridian Avenue Miami Beach, FL 33139-8721, השעות של ארוחת שבת הן: קבלת שבת בשעה 17:45 ולאחריה ארוחת ערב בכתובת: Meridian Ave במיאמי ביץ'.

בית חב"ד דרך הוונציאני (‎Chabad of Venetian Causeway) – כאן תוכלו למצוא מגוון שירותים שתוכלו להיעזר בהם, הם מקיימים תפילות בבית הכנסת, וארוחות שישי ושבת, בית חב"ד דרך הוונציאני מקיימים גם מעגל העצמה לנשים יהודית, שווה לבדוק באתר שלהם מתי זה מתקיים מפני שאין לזה תאריכים קבועים.

בית חב"ד הוונציאני נמצא בכתובת: 14 Ferry Lane Miami Beach, FL 33139, ארוחות ליל שישי מתקיימות בשעה  19:15, ולאחר מכן ארוחת שבת במיאמי ביץ' בשבת בבוקר בשעה 10:00 בבוקר.

בית חב"ד של מיאמי ביץ' (‎Chabad of South Beach) – גם כאן תוכלו למצוא בית חב"ד המעניק שירותים קהילתיים עבור יהודים שמגיעים למיאמי, מדי שבת מתקיימות תפילות ולאחריהן יש ארוחת ערב מסורתית, יש גם הדלקת נרות בכל יום שישי ובבית כנסת מתקיימות תפילות באופן קבוע.

בית חב"ד של מיאמי ביץ'  נמצא בכתובת: 320 Meridian Avenue Miami Beach, FL 33139-8721, זמני ארוחת הערב בשישי הם 19:15 ובימי שבת  מתקיימת ארוחה בשעה 10:00.

אוכל כשר במיאמי פלורידה

הקהילה היהודית במיאמי היא אחת הגדולות בעולם זאת גם הסיבה שתוכלו למצוא מגוון גדול של אוכל כשר ברחבי העיר, כך שלא אמורה להיות לכם כל בעיה להסתדר מהבחינה הזו ולמצוא מסעדות וחנויות של אוכל כשר.

מסעדות כשרות במיאמי

הפיצה של לני  בכתובת: Arthur Godfrey Rd, Miami Beach, FL

בייגל טיים בכתובת: Bagel Time Cafe 3915 Alton Rd (41st and Alton) Miami Beach, FL

צ'יינה ביץ' בכתובת: China Beach 3919 Alton Road Miami Beach, Florida 

פיתה לוקה בכתובת: Pita Loca 4017 Prairie Ave, Miami Beach, FL 

מכולות וסופרים כשרים במיאמי

השוק של קסטנר בכתובת: 700 41st Street מיאמי ביץ', פלורידה, כל מוצרי מכולת במקום אחד והכל כשר.

555 Arthur Godfrey Rd, Miami Beach, FL בכתובת Yes Market 

מאפיית אברהם – מיאמי ביץ' 7423 Collins Ave. (בכתובת 74th Street) Miami Beach, FL.

KOSHER PRICE MARKET 460 W 41st St, Miami Beach, FL

לסיכום

כמובן מיאמי היא עיר עם ריכוז גבוה מאוד של הקהילה היהודית לכן תוכלו למצוא את כל מה שצריך עבור טיול כשר במיאמי, אוכל כשר, בתי כנסת ובית חב"ד המעניק שירותים מגוונים עבור יהודים.

כן יש כמה בתי כנסת אשר פזורים ברחבי העיר, רוב הסיכויים שלא תהיה לכם בעיה למצוא בית כנסת קרוב לאיפה שאתם מתאכסנים.

כן תוכלו למצוא כמה סניפים של בית חב"ד הפזורים ברחבי מיאמי, כולם עורכים תפילות וארוחות שישי ושבת, שימו לב שהזמנים משתנים בכל סניף  וכדי להשתתף בארוחה יש להזמין מקום מראש.

כן יש גם מסעדות כשרות, גם מכולות כשרות ואפילו סופרים בהם תוכלו למצוא אוכל כשר, כך שלא תהיה לכם בעיה לשמור גם במיאמי.

לחזור למשהו ספציפי?

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על מיאמי, פלורידה!

רוצים לקבל מאתנו

הצעה לחופשה הבאה

שלכם במיאמי?