חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טיולי תנינים

הזמן במיאמי הוא

טיולי תנינים

מיאמי היא עיר נופש שמשית שמושכת אליה מדי שנה אינספור תיירים מכל רחבי העולם וגם התייר הישראלי מבקר בעיר בהמוניו, מיאמי זוהי עיר עם הרבה צדדים והרבה אפשרויות של בילוי עם זאת למיאמי יש גם צד פראי שלא כדאי לוותר עליו כאשר מגיעים לביקור בעיר.

אוורגליידס אשר ממוקמת במרחק שעה וחצי נסיעה ממיאמי, האוורגליידס זוהי שמורת טבע רחבת ידיים בדרום פלורידה, המשתרעת על השטח העצום של מיליון וחצי מטר דונם של שטחי ביצה פראיים ובתוליים אחת השמורות הגדולות ביותר בעולם עם טבע ייחודי.

אין ספק שאם אתם חובבי טבע אחת האטרקציות המובילות עבורכם זהו טיול בעקבות תנינים בפלורידה אחת הפעילויות המלהיבות שלוקחת אתכם אל לב ליבה של הביצה הענקית וחושפת אתכם אל עולמם של התנינים בפלורידה ושאר חיי הבר שחיים באותו בית גידול אשר מכיל אינספור של מיני בעלי חיים.

טיולים בעקבות תנינים בפלורידה זהו סיור כמו שאומרים מחוץ לקופסא אחת ההרפתקאות הטובות ביותר שיש לפלורידה להציע, אם זאת כדי לעשות את הטיול חשוב מאוד לתכנן אותו מראש, מה צריך לדעת, איפה קונים כרטיסים, מה צריך להביא ועוד, במאמר זה אספנו עבורכם את כל המידע הדרוש לתכנון של טיול מושלם בעקבות תנינים בפלורידה.

מה יש לראות בטיולים בעקבות תנינים בפלורידה

המערכת האקולוגית הייחודית של האוורגליידס יצרה מגוון חיים ייחודי לאזור, השטח משתרע על פני מיליון וחצי דונם מכיל מגוון אדיר של בעלי חיים מדהימים, יותר משלוש מאות מינים שונים של ציפורים, שלושים מיני נחשים, הדוב השחור, השועל והפנתר של פלורידה ועוד מגוון אדיר של חיות בר כאשר גולת הכותרת כמובן אלה הם התנינים הרבים. 

אחת הדרכים הטובות ביותר לראות את התנינים מקרוב היא באמצעות סיור מודרך, זהו סיור בסירת אוויר מיוחדת אשר יכולה לעבור בקלות במימי הביצה בין המקומות השונים, הסיור לוקח אתכם אל בית הגידול הטבעי של התנינים שחיים בו ואתם מגיעים אליהם עד מרחק קרוב במיוחד, אם זאת אין לכם כל סיבה לחשוש הסיור בטוח לחלוטין.

לפני שהסיור מתחיל אתם מקבלים הדרכה קצרה על ההתנהלות בסירה ולאחר מכן אתם צופים בסרט טבע מרתק על האזור וההיסטוריה המעניינת שלו בהחלט מומלץ ומסקרן במיוחד, לאחר הסרטון אתם יוצאים אל החוויה של טיול בעקבות תנינים בפלורידה.

משך הסיור הוא שלוש וחצי עד חמש שעות ותוכלו לראות בו המון סוגים של בעלי חיים מיוחדים כאשר המדריך כל הזמן מסביר לכם על מה שאתם רואים ואתם גם מוזמנים לשאול כל שאלה שמעניינת אתכם.

כרטיסים עבור טיולים בעקבות תנינים בפלורידה

את הכרטיסים לסיור מומלץ לקנות באינטרנט המחיר של הכרטיס הוא מאה וחמישים שקלים והוא כולל, סיור בסירת אוויר, מצגת חינוכית של חיות בר, מדריך אנגלית, ספרדית או גרמנית, איסוף מכמה נקודות מפגש במיאמי.

אין ספק שהעובדה שהכרטיס כולל הסעות מאוד מקלה על הדרך, ההסעות לפארק זמינות מכל מלון במיאמי, מ (600 Collins Avenue), או מ (340 Biscayne Boulevard) במרכז מיאמי, שימו לב לשעות שנקבעו מראש, לאחר רכישת הכרטיס תקבלו את לוח הזמנים של ההסעות הלוך והסעות חזור.

קנייה של כרטיס באינטרנט מעניקה לכם גם את הזכות לביטול עד עשרים וארבע שעות לפני המועד שנקבע תוכלו לבטל את הכרטיסים במקרה ולא הסתדר לכם להגיע לטיול, לאחר שאתם רוכשים את הכרטיס אתם מקבלים אותו לסמארטפון שלכם וכאשר מגיעים לאסוף אתכם מנקודת המפגש אתם מראים אותם מהטלפון שלכם.

טיפים לתכנון טיול בעקבות תנינים בפלורידה

סיור בסירת אוויר אוורגליידס היא אחת הדרכים הטובות וההרפתקניות ביותר לסייר בשטח הביצות של פלורידה, אם מעולם לא הייתם בסיור בסירת אוויר, יש סיכוי טוב שאתם לא בטוחים מה להביא ואיך להתלבש, לפעמים הדברים הקטנים הם אלה שעושים את ההבדל לכן מומלץ להתכונן מראש לטיול.

כל חובב טבע נלהב אשר מגיע למיאמי בדרך כלל יהיה מעוניין לעשות טיול בעקבות תנינים בפלורידה, לכן מומלץ לקנות מראש את הכרטיסים לטיול עוד בשלב התכנון של הטיול בעונת השיא יכול להיות מצב שלא תמצאו כרטיסים פנויים מהיום למחר.

מצלמה – טיול בעקבות תנינים בפלורידה לוקח אתכם אל לב הטבע של שמורת אוורגליידס כולל מפגש עם כמה מחיות הבר הייחודיות ביותר של פלורידה, ללא ספק תמצאו כמה רגעים מעולים עבור התמונה המושלמת.

שתייה ומים – הסיור של טיול בעקבות תנינים בפלורידה הוא סיור ארול יחסית שיכול להגיע לחמש שעות, רוב הזמן אתם נמצאים תחת השמש הקופחת לכן מומלץ מאוד לדאוג מראש שיהיה לכם מספיק שתייה ומים מפני שבמשך הסיור לא יהיה לכם איפה לקנות.

לבוש נוח – כמובן שמה שאתם לובשים אמור להיות קודם כל תלוי במזג האוויר באותו היום, בכל מקרה מומלץ ללבוש בגדים נוחים ולא מסורבלים הסיור כולל גם הליכה, לכן מומלץ גם לנעול נעליים נוחות.

אם אתם נוסעים בתקופת הקיץ מומלץ ללבוש בגדים קצרים ונוחים, עונת הקיץ בפלורידה מאופיינת בגשמים לכן מומלץ להביא מראש ז'קט או מעיל גשם, בעונת החורף מומלץ להתלבש היטב מפני שאתם שטים באוויר הפתוח ויכול להיות מאוד קר.

הגנה מפני השמש – דרום פלורידה בה ממוקמת שמורת אוורגליידס ידועה בשמש הקופחת שלה בעיקר בעונת הקיץ, לכן מומלץ בחום להביא קרם הגנה לגוף ולפנים ומשקפי שמש טובות, גם אם אתם שמים קרם הגנה לפני שאתם יוצאים לטיול עדיין מומלץ לקחת אותו אתכם למקרה הצורך.

משקפת – אחד הטיפים הטובים שתקבלו זה להביא לטיול בעקבות תנינים בפלורידה משקפת, על אף שאתם מתקרבים לחיות ונמצאים בבית הגידול הטבעי שלהם משקפת תהפוך את הטיול שלכם לרמה אחרת ותוכלו לראות מגוון גדול של בעלי חיים מיוחדים מקרוב במיוחד.

תרסיס הגנה מפני חרקים – קחו בחשבון שהסיור נערך בלב ליבה של הביצה בשמורה ותפגשו בדרך מלבד אינספור חיות בר גם ליתושים וחרקים כדי להתייחס, מומלץ מאוד להביא תרסיס הגנה מפני חרקים אתם לגמרי תודו לנו אחרי.

מה לא להביא – יש כמה דברים שמוטב להימנע מלהביא לטיול עדיף להגיע בלי תכשיטים יקרים או ללבוש בגדים אשר מתנפנפים ברוח, הימנעו מלהביא תיקים גדולים ונסו להגיע קלילים ככל שניתן, לא יהיה לכם איפה להשאיר תיקים גדולים וזאת עלולה להיות בעיה.

לסיכום:

טיול בעקבות תנינים בפלורידה זוהי אחת החוויות המושלמות שתוכלו לחוות בפלורידה, זהו סיור אשר לוקח אתכם אל לב ליבו של הטבע המדהים של שמורת אוורגליידס אחת משמורות הטבע הגדולות ביותר בעולם, זוהי שמורה שנמצאת בה מגוון אדיר של מינים שונים של בעלי חיים.

הטיול יכול להיות חוויה זוגית של חברים טובים או בילוי משפחתי מעולה, בכל מקרה מומלץ לתכנן את הטיול מראש, הטיול אורך חמש שעות ויחד עם הנסיעות ממיאמי הוא תופס לכם כמעט יום שלם, היתרון הגדול של הטיול הוא שהכרטיסים כוללים הסעות ממקומות מרכזיים ברחבי מיאמי כך שמבחינת זה אתם מסודרים.

טיול בעקבות תנינים בפלורידה זוהי אחת האטרקציות הפופולריות עבור משפחות עם ילדים שמגיעים למיאמי, השייט והפעילויות הם בין החוויות הטובות ביותר למשפחות, מומלץ לצאת לטיול עם ילדים החל מגיל שש ועל אף שהסיור בטוח לחלוטין מומלץ לפקוח עיניים על הילדים כל הזמן.

המחיר של כרטיס עבור טיול בעקבות תנינים בפלורידה 149 לאדם והוא כולל, הדרכה מקדימה וצפייה בסרטון טבע על השמורה, סיור מודרך באורך של שלוש וחצי עד חמש שעות, איסוף מנקודות מפגש נבחרות במיאמי ביץ' או במרכז מיאמי.

אחד היתרונות של קניית כרטיסים לטיול באינטרנט זה שהוא כולל איסוף ממקומות מרכזיים בעיר וגם מרוב בתי המלון ברחבי העיר, השמורה נמצאת במרחק של שעה וחצי נסיעה ממרכז מיאמי כך שזה מאוד עוזר לכם לייעל את היום שלכם ואתם לא צריכים לדאוג מהבחינה הזאת.

כן זוהי אחת האטרקציות המובילות עבור משפחות עם ילדים אשר מגיעים לטיול במיאמי, כאשר אתם מתכננים לעשות חופשה במיאמי עם הילדים אין ספק שאחד המקומות שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם לפספס זהו טיול בעקבות תנינים בפלורידה.

את הכרטיסים מומלץ לקנות באינטרנט, כך תמצאו את המחירים הטובים ביותר וגם תוכלו לבטל את הכרטיס ע עשרים וארבע שעות לפני מועד הטיול שלכם, לאחר הרכישה אתם מקבלים את הכרטיס לטלפון הנייד, כאשר מגיעים לאסוף אתכם אתם מראים את הכרטיס לנהג.

לחזור למשהו ספציפי?

אולי יעניין אותך

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על מיאמי, פלורידה!

רוצים לקבל מאתנו

הצעה לחופשה הבאה

שלכם במיאמי?