חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חוויית דולפינים בקי ווסט

הזמן במיאמי הוא

חוויית דולפינים בקי ווסט

Florida Keys: Dockside Dolphin Experience
Florida Keys: Dockside Dolphin Experience

פלורידה קיז ידועים ביופי הטבעי המדהים שלהם ובחיים ימיים בשפע, כולל דולפינים. 

טיולי דולפינים: מפעילי טיולים רבים בפלורידה קיז מציעים סיורי סירה וטיולים אקולוגיים הכוללים צפייה בדולפינים. סיורים אלה מוציאים אתכם על המים לאזורים שבהם נפוץ דולפינים, ולעיתים קרובות תוכלו לראות אותם שוחים ומשחקים בסביבתם הטבעית.

לשחות עם דולפינים: מתקנים מסוימים בפלורידה קיז, כגון מרכז המחקר של דולפינים ותיאטרון הים, מציעים תוכניות אינטראקטיביות שבהן תוכלו לשחות עם דולפינים, ללמוד על התנהגותם ואפילו להתקרב עם היצורים האינטליגנטיים הללו.

קיאקים ופדלבורד: אתה יכול גם לקיים מפגש שליו יותר עם דולפינים תוך כדי קיאקים או חתירה במים השלווים של פלורידה קיז. ידוע שדולפינים שוחים ליד האזורים הרדודים האלה, ואולי תזכו לראות אותם מקרוב.

צפייה בדולפינים פראיים: אם אתם מעדיפים חוויה טבעית ובלתי מובנית יותר, אתם יכולים פשוט לבקר במקומות פופולריים כמו הפארק הלאומי באהיה הונדה או פארק האלמוגים הלאומי ג'ון פנקאמפ ולפקח עין על דולפינים מהחוף או תוך כדי שנורקלינג בטבע הצלול. מים.

הפלגות צפייה בדולפינים: מספר חברות טיולים מציעות הפלגות ספציפיות לצפייה בדולפינים המתמקדות באיתור ותצפית על דולפינים בסביבתם הטבעית. להפלגות הללו יש לרוב מדריכים מנוסים שיכולים לספק מידע על הדולפינים והתנהגותם.

שימו לב שחיוני לבחור במפגשי דולפינים אחראיים ומוסריים שמעדיפים את רווחתם של בעלי החיים ואת בית הגידול הטבעי שלהם. הקפד לעשות את המחקר שלך ולבחור פעילויות שמתאימות לנוהלי תיירות אחראיים.

לחזור למשהו ספציפי?

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על מיאמי, פלורידה!

רוצים לקבל מאתנו

הצעה לחופשה הבאה

שלכם במיאמי?