חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

השכרת רכב 3 גלגלים "Slingshot" במיאמי

הזמן במיאמי הוא

השכרת רכב 3 גלגלים "Slingshot" במיאמי

השכרת רכב 3 גלגלים "Slingshot" במיאמי

“הקליע” הוא רכב בעל 3 גלגלים שניתן להסב ולקרא לו גם אופנוע. הוא נוצר על ידי חברה בשם Slingshot Inc. החברה ממוקמת בקליפורניה, ארצות הברית ונוסדה על ידי שלושה חברים שרצו ליצור את הרכב האולטימטיבי והמגניב שנוצר על ידי האדם.

בשנת 2007, אב הטיפוס הראשון של הקליע נחשף בתערוכת הרכב בלוס אנג'לס והוא זכה לתשומת לב רבה מאנשים בכל רחבי העולם. בשנת 2008 הם החלו לקבל הזמנות לרכבים שלהם ובשנת 2009 הם החלו לשלוח אותם ללקוחות בכל רחבי העולם.

Slingshot הוא רכב תלת גלגלי שבו אתה יכול להשתמש כדי להתנייד בעיר צפופה ופקוקה. יש לו מהירות מרבית של 60 מייל לשעה והוא יכול לנסוע עד 120 מייל בטעינה אחת.

ה-Slingshot 3-wheeler הוא רכב חשמלי המיועד לנהיגה עירונית. יש לו מהירות מרבית של 60 מייל לשעה והוא יכול לנסוע עד 120 מייל בטעינה אחת. הקליע עוצב על ידי חברת Elio Motors, שהוקמה על ידי פול אליו ב-2008.

הסלינגשוטים הם רכבים עם שלושה גלגלים שנועדו להיות בטוחים יותר, פרקטיים יותר ופחות יקרים ממכוניות.

ה-Slingshot 3-wheeler הוא המצאה חדשה יחסית שנראתה בשנתיים האחרונות. זהו רכב בעל שלושה גלגלים שתוכנן להיות בטוח יותר, פרקטי יותר ופחות יקר ממכוניות. רוגטקות מעוצבות על פי דגם של אופנועים בעלי אותם תכונות בטיחות כמו אופנוע והם נוצרו מתוך כוונה להוזיל אותם מבעלות על רכב תוך שהם בטוחים ומעשיים באותה מידה.

הסלינגשוט הוא הדרך המושלמת לחקור ולראות את מיאמי במהירות. זה רכב שיכול לנסוע לכל מקום, וזו גם הדרך המגניבה לחוות את מיאמי בסטייל.

לחזור למשהו ספציפי?

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על מיאמי, פלורידה!

רוצים לקבל מאתנו

הצעה לחופשה הבאה

שלכם במיאמי?