חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גן החיות של מיאמי (Miami Metro Zoo)

הזמן במיאמי הוא

גן החיות של מיאמי (Miami Metro Zoo)

כאשר אתם מגיעים לטיול במיאמי בעיקר אם הילדים לא כדאי לכם לפספס את גן החיות של מיאמי (Miami Metro Zoo) זהו גן החיות הגדול ביותר בכל פלורידה ונמצא במקום חמישי בכל ארצות הברית מה שאומר להמחיש לכם את הגודל העצום של הפארק.

זהו גן חיות עם מגוון עצום של חיות מכל רחבי העולם וחיות ייחודיות לאזורים שונים בעולם שרוב הסיכויים שתראו אותם הוא רק אם תלכו לבקר באחת המדינות האלה. בעליי החיים מסודרים על פי אזור המוצא שלהם  והיבשות מהם הם הגיעו לגן החיות של מיאמי.

מה יש לראות בגן החיות של מיאמי (Miami Metrozoo)

הגן הוקם בשנת ארבעים ושמונה ובהתחלה הגודל שלו היה סך הכל ארבעים וחמישה דונמים, ובאותם ימים היה מספר מצומצם של בעלי חיים, לאורך השנים הגן הלך וגדל וכיום הוא משתרע על כמעט שבע מאות וחמישים דונם, הגן מכיל יותר משלושת אלפים בעלי חיים ומעל לחמש מאות מינים שונים.

מתוך חמש מאות מינים שחיים בגן החיות של מיאמי יש מאה שלושים מינים של בעלי חיים הנמצאים בסכנת הכחדה בטבע מה שהופך את הביקור בגן להרבה יותר מעניין, בגן החיות של מיאמי תמצאו גם מעל לאלף מינים שונים של עצים סוגים רבים של דקלים שכל כך אופיינים למיאמי.  

תוכלו ליהנות גם ממאה תערוכות ותצוגות שונות בגן החיות המציגות מידע רב בנושא רחב של בעלי חיים מעניינים, גן החיות של מיאמי פעיל מאוד בשימור הסביבה ובכל הנושא הוא משקיע מאמצים רבים כדי לשפר את איכות הסביבה ולהציל חיות שנמצאות בסכנת הכחדה.

מוזמנים להזמין כרטיסים בהתאם לימי החופשה שלכם במיאמי

פעילויות בגן החיות של מיאמי

תוכלו ליהנות גם ממגוון רחב של פעילויות שגן החיות של מיאמי מקיים, כמובן שרוב הפעילויות נועדו לילדים, כמל למשל האכלת בעלי חיים הילדים זוכים להאכיל בעלי חיים יוצאי דופן כמו ג'ירפה, קרנף, תוכי וגמלים.

שימו לב להאכיל את כל אחת מהחיות תצטרכו להוסיף חמש דולר, וכל חיה אוכלת בשעה שונה ומוגדרת מראש אז אם אתם לא רוצים לפספס את האטרקציה הזאת חשוב לתכנן את הסיור שלכם בגן בהתאם לשעות האכלה של החיות שאתם מעוניינים להאכיל.

פעילות מעניינת נוספת שגן החיות של מיאמי מציע זהו מפגש עם צבי ענק, הצבים שהולכים בינינו הם בעצם בעל חיים פרה היסטורי ששרד מליוני שנים, הצבים הם מסוג גלפגוס, וכמובן שאתם נמצאים עם מדריך בסיור מודרך שאורך סך הכל חמש עשרה דקות אך הוא בהחלט שווה את המאמץ.

בסיור אתם לומדים על הצבים עצמם על בית הגידול שלהם ועוד עובדות מעניינות על החיה העצומה הזאת שאתם גם יכולים להאכיל בשלב מסוים.  

שימו לב שהפעילות מתרחשת רק בימי ראשון ורביעי בין השיות אחת עשרה בבוקר עד שתיים אחר הצהריים. כניסה לאטרקציה תעלה לכם חמש עשרה דולר נוספים מלבד לכרטיס הכניסה, אין כניסה לילדים מתחת לגיל שמונה עשרה ללא ליווי של מבוגר.

רכיבה על רכבת מסביב לגן היא פעילות נחמדה לכל המשפחה אתם יושבים ומתרווחים לכם ברכבת קטנה וחמודה המסיע אתכם מסביב לגן זוהי בהחלט חוויה מומלצת עבור הילדים שמרגישים שהם בעננים מרוב שהם נהנים, כמובן הנסיעה ברכבת היא בתשלום נוסף של חמש דולר וילד מתחת לגיל שמונה עשרה חייב ליווי של מבוגר.

יש בגן החיות גם אזור שהוא פארק משחקים לילדים כמובן שתוכלו לגם לקנות במקום גלידה או להתרענן אם משהו קר לשתות.

שאלות ותשובות בנוגע לגן החיות של מיאמי (Miami Metro Zoo)

גן החיות של מיאמי פתוח כל ימות השבוע בין השעות 10:00 עד השעה 17:00 שימו לב שניתן להיכנס לגן עד השעה 4 בצהריים לכן מומלץ להקדים כדי שיהיה לכם מספיק זמן לחקור את גן החיות המרשים של מיאמי.

הכתובת של גן החיות של מיאמי היא: (Zoo Miami 12400 SW 152 St. Miami FL, 33177) אם אתם מגיעים למקום עם רכב עליכם לרדת ביציאה 18 של פלורידה טרנפייק ומשם תעזרו בסימני הדרך הברורים מאוד.

כן כמובן אתם יכולים למצוא כמה מלונות שונים ברמות מחיר שונה וכמובן שרמה אירוח שונה, זהו אזור מקסים ושווה לשקול ללנון מבלון באזור של גן החיות של מיאמי.

כניסה לגן החיות של מיאמי לילדים עד גיל 12 תעלה לכם 19 דולר, כניסה למבוגר עולה 23 דולר אתם יכולים למצוא במקום שפע של חניה חינם למבקרים בגן החיות, כמובן שיש להזמין כרטיסים מראש.

לחזור למשהו ספציפי?

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על מיאמי, פלורידה!

רוצים לקבל מאתנו

הצעה לחופשה הבאה

שלכם במיאמי?