חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הגן הבוטני פלמינגו (Flamingo Gardens)

הזמן במיאמי הוא

הגן הבוטני פלמינגו (Flamingo Gardens)

מיאמי נחשבת לאחת מערי הנופש הפופולריות המהנות ביותר בעולם ובפרט בארצות הברית.  מיאמי ממוקמת בדרום מזרח מדינת פלורידה בארצות הברית. במיאמי תמצאו אוכלוסיה אמריקאית אך גם לטינית וגם אוכלוסיה ישראלית- יהודית. אכן, מיאמי היא עיר שבאים אליה לנפוש ולחגוג מכל העולם. 

מיאמי מתאפיינת בחופים הקריביים של חול לבן וים טורקיז ומזג אוויר חם- טרופי ברוב ימות השנה אם כי מבחינת גשמים, העונה הגשומה מתחילה ביוני ומסתיימת באוקטובר והעונה היבשה מתחילה באמצע אוקטובר ומסתיימת בסוף מאי. 

מיאמי מתהדרת במגוון רחב ביותר ואיכותי של מסעדות, ברים, מועדוני ריקודים ומאות אטרקציות! ואכן, מיאמי היא עיר טיפוסית לנופש משפחתי בגלל המגוון הרחב של האטרקציות שהיא מציאה. אחת האטרקציות הפופולריות ביותר הם הגנים הבוטניים פלמינגו גארדנס במיאמי ( Flamingo Gardens).

מה רואים בגן הבוטני פלמינגו גארדנס Flamingo Gardens במיאמי

גן הפלמינגו גארדנס במיאמי הוא שמורת טבע וגן בוטני ענק המשתרע על פני שישים דונם. בנוסף, מדובר בשמורת טבע נדירה להצלה ושימור חיות בר של אוורגליידס פלורידה. מבחינת צמחייה, בגן הבוטני פלמינגו גארדנס במיאמי תמצאו כשלושת אלפים סוגי צמחים מסוג טרופיים, סובטרופיים ומקומיים. 

מבחינת בעלי חיים, תמצאו יותר משמונים וחמישה זנים שהם ברובם מקומיים. ביניהם תנינים, נשרים, לוטרות, פנתרים, טווסים וכמובן ציפור הפלמינגו. בפלמינגו גרדנס במיאמי (Flamingo Gardens) אתם יכולים להעביר עם משפחתכם יום שלם גדוש בכל טוב. 

הגן הבוטני מורכב מעשרות סוגי גנים אשר מחולקים על פי סוג הצמחייה ובעלי החיים המתאימים לה. לדוגמא, ניתן לטייל בגן יונקי הדבש ופרפרים,  גן פרחי הבר של פלורידה וגן הארבורטום שמציג עצים עתיקים בני מאות שנים וביניהם העץ הוותיק ביותר בפלורידה.

בנוסף לסיור רגלי או ישיבת פיקניק בגנים, יש באפשרותכם לערוך סיור ברכבת החשמלית הקלה אשר מסיירת בין הגנים השונים בפלמינגו גרדנס ומציעה הדרכת אודיו במגוון שפות. הסיור יוצא כל חצי שעה.

לבדיקת תאריכים פנויים והזמנת כרטיסים לימי החופשה שלכם במיאמי:

Flamingo Gardens במיאמי - קצת רקע

מעבר לגנים בוטניים יפהפיים, הפלמינגו גארדנס במיאמי הוקמו כדי לתת מחסה לבעלי חיים שנפצעו בטבע או שלא ניתן להחזירם לאזור המחייה הטבעי שלהם. בנוסף, הפלמינגו גארדנס הוא גן ללא מטרות רווח והוקם כולו כדי לשמר צמחייה ובעלי חיים מקומיים מפני סכנת ההכחדה.

הגן הוקם במקור על ידי בני הזוג ריי אשר נמנים עם מקימיי פלורידה ולכבודם נבנה מוזיאון באחד מהגנים. כדי לבקר עם משפחתכם במוזיאון אשר מציג תמונות ופריטים יפהפיים מההיסטוריה של פלורידה בנוסף, המוזיאון נמצא בגן עצי אלון בני מאות שנים.

הגן הבוטני פלמינגו גארדנס במיאמי פתוח בכל יום בין השעות תשע וחצי בבוקר ועד חמש אחר הצהריים. הגן ממוקם סמוך למיאמי בכתובת 3750 S Flamingo Rd, Davie, FL 33330. כרטיס עולה עשרים דולר וניתן לרכוש אותו אונליין או בכניסה למקום.

הפלמינגו גרדנס במיאמי הוא גן בוטני ענק אשר מחולק לגנים רבים המתפרסים על פני שישים דונם ובהם מגוון רחב של כשלושת אלפים צמחים טרופיים, סובטרופיים ומקומיים בנוסף, מעל שמונים וחמישה זנים של בעלי חיים.

בפלמינגו גרדנס במיאמי תוכלו למצוא מעל שמונים וחמישה זנים של בעלי חיים שרובם מקומיים ומתאימים למזג אויר טרופי וסובטרופי. הרבה מבעלי החיים עומדים בפני סכנת הכחדה וחלקם נאספו בעת פציעה או בעת הצלה. 

בין בעלי החיים בפלמינגו גרדנס תוכלו למצוא תנינים, פנתרים, נשרים, לוטרות, טווסים ופלמינגו. הפלמינגו גרדנס הוא ארגון וגן בוטני ללא מטרות רווח וכל כולו הוקם כדי לשמר את החי והצומח המקומי.

בפלמינגו גרדנס במיאמי תוכלו לטייל במגוון הרחב והיפהפה של הגנים הבוטניים אשר מתפרסים על פני שמונים דונם ולצפות במינים רבים של בעלי חיים. 

בין הגנים תבקרו בגן יונקי הדבש והפרפרים, גן עצים ענקיים בני מאות שנים או גן פרחי הבר של פלורידה ועוד רבים. ניתן לקחת את הרכבת החשמלית אשר עושה סיור בין הגנים השונים או לסייר ברגל.

בנוסף, תמצאו מוזיאון אשר מציג את ההיסטוריה של המקום.

הגן הבוטני פלמינגו גרדנס פתוח בכל יום בין תשע וחצי בבוקר לחמש וחצי אחר הצהריים. הגן נמצא סמוך למיאמי בכתובת  3750 S Flamingo Rd, Davie, FL 33330.

לחזור למשהו ספציפי?

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על מיאמי, פלורידה!

רוצים לקבל מאתנו

הצעה לחופשה הבאה

שלכם במיאמי?